TUBE (260 g) to kolekcja ekskluzywnych papierów barwionych w masie o wyjątkowej w dotyku, aksamitnej  powierzchni, zbliżonej w odczuciu do folii typu softtouch. Charakterystyczna kolorystyka oraz miękkość papieru daje odczucie produktu klasy premium, który doskonale sprawdzi się jako podłoże dla zaproszeń, kart okolicznościowych, wizytówek, winietek, druków reklamowych, itp. Papier barwiony TUBE nadaje się do druku offsetowego, cyfrowego oraz tłoczenia folią na gorąco.

kolorystyka – biały, beżowy, granatowy, grafitowy, oliwkowy

cena – 0,50 gr/zaproszenie

CRUSH (250 g)  jest nową linią ekologicznych, niepowlekanych papierów barwionych w masie z dodatkiem pozostałości z owoców cytrusowych, kukurydzy, oliwek, winogron, kiwi, orzechów lub migdałów. Dodatki te stanowią ok. 15% składu surowcowego danego papieru i znacząco wpływają na jego charakterystyczną strukturę i wygląd. Dzięki temu papiery ozdobne Crush są unikalne
i zapewniają również niepowtarzalny wygląd wykonanym z nich elementom dekoracyjnym. Kolekcja Crush, obejmująca ekologiczne papiery ozdobne, doskonale sprawdzi się jako surowiec dla kartek okolicznościowych, wizytówek, zaproszeń, broszur oraz innych materiałów reklamowych.

kolorystyka – cytrusy, kukurydza, winogrono, oliwki, migdały, wiśnia, lawenda

papier w cenie podstawowego zestawu zaproszeń nie jest dodatkowo płatny

REMAKE  (250 g) jest kolekcją nowych ekologicznych papierów FAVINI inspirowanych sektorem mody. Ich skład zawiera do 25% pozostałości ze skór, zastępując tym samym włókna celulozowe. Papier ozdobny dostępny jest u nas w 4 podstawowych barwach. Charakterystyczną cechą i zarazem wyjątkowym atutem tego produktu jest jego struktura, którą zawdzięcza dodatkom. Pozostałości skór widoczne na powierzchni materiału nadają wyjątkowego wyglądu oraz sprawiają, że papier jest przyjemny i miękki w dotyku.

kolorystyka – oyster, sand, sky, smoke

papier w cenie podstawowego zestawu zaproszeń nie jest dodatkowo płatny

RECYCLED (300 g) to kolekcja papierów ekologicznych wykonana w 100% z włókien wtórnych. Można w niej znaleźć papiery z wtrąceniami (włoskowatymi oraz w postaci opiłków srebra lub złota) oraz naturalne papiery ozdobne w kolorach ziemi, charakteryzujące się nieznaczną chropowatością powierzchni. Wyroby te są papierami niepowlekanymi, co sprawia, że nadają się do druku praktycznie każdą techniką. Połączenie ekologicznego charakteru oferowanych papierów z nowoczesnym wyglądem sprawia, że rekomendowane są one do produkcji zaproszeń, kart okolicznościowych, wizytówek, metek, materiałów reklamowych, okładek, luksusowych opakowań. Doskonale sprawdza się również w przypadku wyrobów gdzie naturalny, a zarazem indywidualny charakter papieru jest wysoce pożądany.

kolorystyka – biały/srebro, biały/złoto, kreda, wapień, camel, hazel

papier w cenie podstawowego zestawu zaproszeń nie jest dodatkowo płatny

SH RECYCLING (140 g)  jest papierem premium, niepowlekanym, ekologicznym, w 100% wyprodukowanym z makulatury. Ten ciekawy papier ozdobny występuje w trzech konfiguracjach szarego i brązowego koloru, łącząc ekologiczny i surowy wygląd papieru makulaturowego z wysokojakościowym mocnym papierem z celulozy niebielonej. Dzięki tym cechom znajduje zastosowanie zarówno w sferze artystycznej, jak i w codziennych zadaniach. W przeciwieństwie do papierów typu liner/fluting oraz tektur litych, papier ozdobny SH Recycling jest powierzchniowo zaklejony i wykończony. Dzięki temu daje się zadrukować wieloma technikami, gwarantując otrzymanie dobrej jakości wydruku.

kolorystyka – szary/szary, szary/brąz/, brąz/brąz

papier w cenie podstawowego zestawu zaproszeń nie jest dodatkowo płatny

MATTER  to unikalny w dotyku papier ozdobny w pastelowej, naturalnej kolorystyce. Dzięki powleczeniu skrobią ziemniaczaną jego matowa, chropowata powierzchnia przypomina w dotyku delikatny piasek. Papier ten doskonale nadaje się na zaproszenia, karty okolicznościowe, wizytówki, materiały reklamowe i promocyjne oraz wszelkiego rodzaju prace, gdzie dotyk ma znaczenie. Zmysłowa szorstkość powierzchni w połączeniu z miękką strukturą i naturalną kolorystyką sprawią, że gotowy wyrób pozostawi niezapomniane wrażenie.

kolorystyka – sand, white, blue, red, grey

cena – 0,50 gr/zaproszenie

Kolekcja składająca się z papierów VIA FELT wzbogacona papierem Tintoretto Sesamo (220 g). Charakteryzuje się tłoczeniem powierzchni przypominającym filc w maszynie papierniczej. Kolekcja zawiera zarówno papiery ozdobne o jednorodnej barwie, jak i papiery o charakterze ekologicznym z wtrąceniami włoskowatymi. Odpowiadają one współczesnym trendom wzorniczym i cieszą się dużym powodzeniem.

kolorystyka – biały, naturalny, kość słoniowa, len, juta, imbir

papier w cenie podstawowego zestawu zaproszeń nie jest dodatkowo płatny

 

do góry